Слінг з кільцями "Чай", "Кучерявий чай". серія "Кава-чай"

 

Слінг з кільцями "Чай", "Кучерявий чай". серія "Кава-чай"

слінг з кільцями з коттон-твілуСлінг з кільцями carrrot RINGS з котон-твілу, фарбованого натуральним чорним чаєм і прикрашений нашитими аплікаціями.
Крій, відсутність бортиків і подушок під плече, роблять слінг максимально простим у використанні і зручним як для мами, так і для дитини. Коттон-твіл - 100% натуральний матеріал, що має таке цінне для слінгомам жакардове плетення. Він чудово розподіляє навантаження, є досить м"яким і відносно компактним. Кільця carrrot RINGS дозволяють легко регулювати слінг і підтягувати чи ослабляти потрібні бортики.
Слінг прикрашений нашитими аплікаціями кольору кави з молоком. На хвості - моя улюблена безкінечна хвилька і "сонечки" радості та щастя, обернені в різні боки - денне та нічне, як і годиться для традиційних орнаментів (бо для українця світ двоєдиний), на плечі - "звичайна" хвилька життєдайної води!

Ціна: 180 грн.


Создан 23 ноя 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Слінги для чудових діточок Пишу українською МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» СвітЗаОчі - велотуризм, веломандрівки, тури вихідного дня Київська школа української мови kazka.in.ua - Українська казка Курсы для беременных от Маргаритка