Слінг з кільцями "Сонячна течія"

 

Слінг з кільцями "Сонячна течія"

слінг з кільцями з котон-твілуСлінг з кільцями з котон-твілу, розмальований фарбами
Крій, відсутність бортиків і подушок під плече, роблять слінг максимально простим у використанні і зручним як для мами, так і для дитини. Коттон-твіл - 100% натуральний матеріал, що має таке цінне для слінгомам жакардове плетення. Він чудово розподіляє навантаження, є досить м"яким і відносно компактним. Кільця великого діаметру дозволяють легко регулювати слінг і підтягувати чи ослабляти потрібні бортики.
Слінг розмальований фарбами для тканин моїх улюблених кольорів - жовтого сонечка та зелені. Хвильки життєдайної води, з маленькими хвильками, що символізують плодючість (як і крапочки в інших орнаментах). Між ними - свастикоподібні сонечка, направлені в обидва боки (на традиційних орнаментах, свастики викорисовуються саме так - в парі дня-ночі, світла-темряви тому, що для українця світ двоєдний), прикрашені крапочками плодючості. На плечі теж хвилька.
Сподіваюся цей слінг служитиме довго і мамі Даші та її немовлятку, яке ось-ось народиться, буде зручно і комфортно аж доки дитинка не виросте зі слінгового віку. Хай маленьке росте здоровим і щасливим, і гармонійно розвивається!


Создан 23 ноя 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Слінги для чудових діточок Пишу українською МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» СвітЗаОчі - велотуризм, веломандрівки, тури вихідного дня Київська школа української мови kazka.in.ua - Українська казка Курсы для беременных от Маргаритка