Слінг з кільцями "Кава-чай. Кава з шоколадом"

 

Слінг з кільцями "Кава-чай. Кава з шоколадом"

слінг з кільцями з котон-твілуСлінг з кільцями carrrot RINGS з котон-твілу, фарбованого натуральним чорним чаєм і прикрашений нашитими аплікаціями.
Крій, відсутність бортиків і подушок під плече, роблять слінг максимально простим у використанні і зручним як для мами, так і для дитини. Коттон-твіл - 100% натуральний матеріал, що має таке цінне для слінгомам жакардове плетення. Він чудово розподіляє навантаження, є досить м"яким і відносно компактним. Кільця carrrot RINGS дозволяють легко регулювати слінг і підтягувати чи ослабляти потрібні бортики.

Слінг прикрашений кавовими зернятками "Інь-Ян" і шоколадними хвильками-травинками, які в поєднані виглядають майже як традиційний оберіг на рушниках. На плечі теж проросло кавове зернятко ;) Аби тонізувати маму і додавати їй сил для догляду за малям, і нагадувати всім, що в цьому світі немає нічого поганого і злого, а якщо і трапляються якісь прикрощі, то вони неодмінно перетворяться на щось прекрасне!

Ціна: 180 грн


Создан 23 ноя 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Слінги для чудових діточок Пишу українською МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» СвітЗаОчі - велотуризм, веломандрівки, тури вихідного дня Київська школа української мови kazka.in.ua - Українська казка Курсы для беременных от Маргаритка