Нащо слінг?

 

Нащо слінг?

про те чому я радію, коли бачу дитинку в слінгуДитятко вередує,
Не грає й капризує?
Візьміть його на ручки!
А краще – вдіньте слінг!

Ваше малятко 9 місяців було дуже-дуже близько – в теплі і затишку вашого животика. А в цьому величезному і незнайомому світі, йому тривожно і самотньо, і хочеться до мами – смоктати солодке молочко, дрімати на ручках під таку знайому музику маминого серця, або роздивлятися навколишнє із надійних і рідних маминих обіймів! Візьміть його на ручки! Не бійтеся бути для дитинки найріднішою і найнеобхіднішою людиною! Не бійтеся дарувати їй всю свою любов і турботу! Вам же цього хочеться? А їй це необхідно! І так було завжди! І зараз це повератється в наше життя! Ми знову відкрили слінг – одне з найдавніших пристосувань для носіння маленької дитини. В слінгу дитинка лежить в природній позі (точнісінько як у мами на ручках), тому його можна використовувати від народження і до.. і доки не відмовиться, віддавши перевагу самостійному пересуванню ніжками, тобто до 2-3 років.
Зараз слінгів є кілька видів. Ми пропонуємо один з найспростіших і найзручніших – слінг з кільцями. В нього легко і швидко покласти дитину, ще швидше її звідти витягнути. Завдяки простому крою він зручно лягає на плече і розподіляє навантаженя так, що не відчувається навіть 11 кг (саме стільки зараз важить моя дитина, яку я постійно ношу в слінгу). Ваші руки звільняються для хатньої роботи або старшої дитини. А вашому малюку комфортно і затишно! Ви навіть можете його годувати займаючись ще якоюсь справою, і цього ніхто не помітить!


почитати ще про слінги


Создан 27 ноя 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Слінги для чудових діточок Пишу українською МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» СвітЗаОчі - велотуризм, веломандрівки, тури вихідного дня Київська школа української мови kazka.in.ua - Українська казка Курсы для беременных от Маргаритка