Слінг з кільцями "Небо з зорями" Нічна серія

 

Слінг з кільцями "Небо з зорями" Нічна серія

слінг з кільцями з котон-твілу для преноски дитинки і звільнення маминих ручокСлінг з кільцями carrrot RINGS з котон-твілу темно-синього кольору прикрашений нашитими аплікаціями.

Крій, відсутність бортиків і подушок під плече, роблять слінг максимально простим у використанні і зручним як для мами, так і для дитини. Коттон-твіл - 100% натуральний матеріал, що має таке цінне для слінгомам жакардове плетення. Він чудово розподіляє навантаження, є досить м"яким і відносно компактним. Кільця carrrot RINGS дозволяють легко регулювати слінг і підтягувати чи ослабляти потрібні бортики.

Слінг прикрашений квадратовою каймою-обрегом білого та світло-жовтого кольору. В своїй структурі вона містить знаки захисту, охорони (вони білого кольору, що символізує чистоту і святість) та жовті круги тепла і наповненності.

Ціна: 180 грн


Создан 23 дек 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Слінги для чудових діточок Пишу українською МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» СвітЗаОчі - велотуризм, веломандрівки, тури вихідного дня Київська школа української мови kazka.in.ua - Українська казка Курсы для беременных от Маргаритка