Слінг з кільцями "Квіти з травами" Нічна серія

 

Слінг з кільцями "Квіти з травами" Нічна серія

слінг з кільцями з котон-твілу для преноски дитинки і звільнення маминих ручокУ цього слінга не проста історія, але давайте по порядку:

Слінг з кільцями carrrot RINGS з котон-твілу темно-синього кольору прикрашений нашитими аплікаціями.

Крій, відсутність бортиків і подушок під плече, роблять слінг максимально простим у використанні і зручним як для мами, так і для дитини. Коттон-твіл - 100% натуральний матеріал, що має таке цінне для слінгомам жакардове плетення. Він чудово розподіляє навантаження, є досить м"яким і відносно компактним. Кільця carrrot RINGS дозволяють легко регулювати слінг і підтягувати чи ослабляти потрібні бортики.

Задумувався він як слінг з різнокольоровими квітами на фоні, кольору нічного неба. Але різних кольорів, які би вдало поєднувалися на цьому фоні в мене виявилося аж 2: червоний і зелений. Тому візерунок трансформувався в калиновий. Але оскільки для мене калина несе забагато смислового навантаження, а ще більше патетики, то робити такий слінг мені не дуже хотілося. Напевно тому в ескізі він був схожий на помідорний ;) Та назву я все ж вирішила дати йому більш "маркетингову", тим паче до того були підстави: коли я шила нічну серію, в мене весь час в голові крутився уривок з пісні "Кому вниз": "небо з зорями, квіти з травами" (слів ні до, ні після цього уривку я не пам"ятаю, хоч стріляйте).
Це було про історію і назву. Тепер про символіку: зелена хвилька з червоними кружечками: хвилька - символ води, кружечки - символ наповненності, так шо маємо повну (повну життя - не інакше!!) воду, тобто живу воду, яка додає сил і наснаги. Ну а квіточки - то "печатка майстра", якщо розглядати їх як трипільський символ, але ми можемо поглянути на них, як на знак якості і відмінного життєвого стану того, хто її носить;)


Ціна: 180 грн


Создан 25 дек 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Слінги для чудових діточок Пишу українською МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» СвітЗаОчі - велотуризм, веломандрівки, тури вихідного дня Київська школа української мови kazka.in.ua - Українська казка Курсы для беременных от Маргаритка