Про правильний слінг з кільцями

 

Про правильний слінг з кільцями

про те яким має бути слніг з кільцями, щоб бути зручнимТканина має бути натуральною, адже слінг призначений для дитинки, а синтетика може викликати подразнення чи навіть алергію. Та ще й хімічні сполуки погано пропускають повітря і парять. Плетення бажано вибирати саржеве, бо в ньому легше, воно зазвичай більш пористе, тобто краще дихає, воно не врізається в шкіру, і зазвичай виглядає більш естетично, ніж скажімо, бязь.

Плече слінга має бути правильно складене, бо погано продумані складки можуть перенести всю вагу малечі в одне місце і воно дуже швидко почне нити і нестерпно боліти. Якщо плече завузьке – ефект той же. Якщо воно широке, але має досить цупку подушку, яка буцімто має полегшити, пом’якшити і додати комфорту, то зважте, що вона може лягти на ваше плече прямо і утворяться своєрідні крильця, а вага піде знову ж в одну точку, і ніяка м’якість вас не врятує. Окрім того досить важко навчитися вдівати слінг так, щоб подушка опинялася саме на плечі і нікуди не з’їжджала.

Багато виробників шиють слінги з бортиками. У них начебто зручніше класти немовля. Але якщо бортики заширокі, то покласти на них малесеньку голівку так, щоб не згиналася шия, стає майже неможливо. Ще вони призначені для того, щоб старшим діткам полотно не врізалося під колінцями, але якщо слінг добре розправлений, як то радять в інструкціях, то полотно не буде тиснути, а якщо слінг вдітий не правильно, то бортики вас не врятують, а лише трішки відкладуть цю неприємність. Окрім того є такий момент, що частенько бортики виявляються задовгими і доходять аж до кілець, чим заважають підтягнути слінг. Це дуже погано, оскільки головне правило слінгоносіння – тканина має міцно тримати малечу. А якщо бортики закороткі, то дитя сяде повз них, і нащо тоді вони потрібні? Тобто відсутність бортиків змушує маму правильно користуватися слінгом.

Хвіст слінгу краще, щоб був не зашитий, або зашитий геть трішки. Якщо цього правила дотримано, то слінг легко підтягнути чи послабити саме в тому місці, де є потреба. Якщо хвіст зібрано в тугенький ремінець, який доходить мало не до самих кілець, то такий слінг можна лише більше або менше підтягнути, а відрегулювати бортики, або опустити нижче маленьку попу стає практично неможливо. Окрім того широким розпущеним хвостом можна прикрити дитинку під час годування, або захистити від вітру. Та й виглядає він більш естетично, хоча смаки, звичайно, у всіх різні. А збирають його в ремінець частенько лише для того, щоб він проліз у маленькі кільця.

Тож, про кільця. Вони мають бути надійні!!! Звичайні сумочні, чи ще «кращі» - кільця для штор, зовсім не підходять, адже вони мають тримати ваше найдорожче створіння! Діаметром вони повинні бути сантиметрів 7-10, якщо менші – відрегулювати борти буде дуже важко. І шириною краще якщо 0,5-1см, бо чим ширші, тим менше перетискають тканину, і відповідно легше регулювати.

Отак багато вийшло про просту «тряпочку з кільцями». Але з неї зазвичай молоді мами починають свою слінгокар’єру, натрапляють на погану моделю, і кажуть, що слінг не пішов.

почитати ще про слінги


Создан 14 фев 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Слінги для чудових діточок Пишу українською МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» СвітЗаОчі - велотуризм, веломандрівки, тури вихідного дня Київська школа української мови kazka.in.ua - Українська казка Курсы для беременных от Маргаритка