Слінг з кільцями "Ромбічний чай". Серія "Кава-чай"

 

Слінг з кільцями "Ромбічний чай". Серія "Кава-чай"

слінг з кільцями з котон-твілу для преноски дитинки від народження і до 2-3 років, і звільнення маминих ручокСлінг з кільцями carrrot RINGS з котон-твілу, фарбованого натуральним чорним чаєм і прикрашений нашитими аплікаціями.

Крій, відсутність бортиків і подушок під плече, роблять слінг максимально простим у використанні і зручним як для мами, так і для дитини. Коттон-твіл - 100% натуральний матеріал, що має таке цінне для слінгомам жакардове плетення. Він чудово розподіляє навантаження, є досить м"яким і відносно компактним. Кільця carrrot RINGS дозволяють легко регулювати слінг і підтягувати чи ослабляти потрібні бортики.

Слінг прикрашений нашитими аплікаціями кольору кави з молоком. Орнамент з двох переплетених захисних кривих, що символізують вічний плин і зміну. Ромби, як символи материнства. Зірочки на любов, щастя та удачу!

Рости щасливеньким, маля! А мамі - сил і наснаги!

Ціна: 180 грн.


Создан 18 фев 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Слінги для чудових діточок Пишу українською МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» СвітЗаОчі - велотуризм, веломандрівки, тури вихідного дня Київська школа української мови kazka.in.ua - Українська казка Курсы для беременных от Маргаритка