Слінг з кільцями "Кавовий танець". Серія "Кава-чай"

 

Слінг з кільцями "Кавовий танець". Серія "Кава-чай"

слінг з кільцями з котон-твілу для преноски дитинки від народження і до 2-3 років, і звільнення маминих ручокСлінг з кільцями carrrot RINGS з котон-твілу бежевого кольору, прикрашений нашитими аплікаціями.

Крій, відсутність бортиків і подушок під плече, роблять слінг максимально простим у використанні і зручним як для мами, так і для дитини. Коттон-твіл - 100% натуральний матеріал, що має таке цінне для слінгомам жакардове плетення. Він чудово розподіляє навантаження, є досить м"яким і відносно компактним. Кільця carrrot RINGS дозволяють легко регулювати слінг і підтягувати чи ослабляти потрібні бортики.

Про аплікацію

Всі ви, певно чули про кривий танець - той самий, яким дівчата закликали весну: на початку березня збиралися разом і з піснями водили хоровод:
то вгору,то в долину,
то в ружу,то в калину

І той танок, і та веснянка символізували вічне оновлення, неперервну тривалість, постійний плин життя, в якому будь-яка прикрість неодмінно зміниться на радість, і за сумними днями неодмінно прийдуть веселі. Отакий і цей оберіг - то вгору, то вниз, помережаний колами, наповненими єдністю чоловічого і жіночого начал. І підкреслений хвилями влаштованості та спокою.

Хай життя його власників буде завжди справжнім та гармонійним!

Компенсація затрачених ресурсів: 180 грн.


Создан 18 фев 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Слінги для чудових діточок Пишу українською МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» СвітЗаОчі - велотуризм, веломандрівки, тури вихідного дня Київська школа української мови kazka.in.ua - Українська казка Курсы для беременных от Маргаритка